Description
Special designed to remove and install fuel filter on Ford Transit 2.2L TDCi engine.
Models: Ford Transit
Engines: 2.2L TDCi
OEM: 207 1140 001 00
Specifications
| SKU | DM13-0711 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000408000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review