Description
12 Piece 3/8" Drive Flexible Crow's Foot Wrench Socket Set. Heads adjust up to 230 degrees. Useful for all hydraulic, fuel, oil, and sensor jobs requiring a traditional flare nut or crow's foot tool. Sizes: 8mm / 9mm / 10mm / 11mm / 12mm / 13mm / 14mm / 15mm / 16mm / 17mm / 18mm / 19mm
Specifications
| SKU | DM11-A2300 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.004116000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review
More From This Category
Similar Items