Description
This kit is for the removal and installation of the front lower control arm bushes.
Models: Land Cruiser / Prado 120 Series
BUSH NUMBERS:
BIG : 48655D
SMALL :48654E
Specifications
| SKU | DM11-A1354 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 9.1500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.008330000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review