Description
Fuel Sender unit Pin Wrench.
Used for removal and installation of the plastic fuel tank retaining cup.
Models: Mercedes Benz 202 (1994-2000)
Specifications
| SKU | DM11-A1039 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001056000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review