Description
Oil filter removal cup for Mercedes Benz V6 Diesel.
84mm with 14 points.
1/2" Drive.
Engines: M642 & M651 V6 Diesel
Specifications
| SKU | DM11-A1243 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.001326000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review