Description
Ford Replaceable One Use Sump Plug
Models: Ford
Engines: Diesel 1.5L & 1.6L TDCi / Petrol 1.0L & 1.6L EcoBoost
Specifications
| SKU | DM13-7504 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000388000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review