Description
Camshaft Pulley Holding Tool
Application: For counterholding camshaft adjuster in conjunction with special tool T10172. DM11-A1872
Models: VW / Audi vehicles
OEM: T10554
Specifications
| SKU | DM11-A1872-01 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.011310000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review