Description
Useful tool for getting fluid out of the master cylinder and reservoir.
200ml capacity.
Specifications
| SKU | DM21-1797 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001080000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review