Description
For removal and fitting of electrical fuel pumps.
With the aid of this tool releasing the electrical fuel pumps from their mountings and insertion of electrical fuel pumps into their mountings is easy.
Models: E39 - 520i / 523i / 525i / 528i / 530i / 535i / 540i
Specifications
| SKU | DM11-A1498 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001728000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review