Description
Used for removing stuck injectors on BMW engines.
Engines: N63 (2008-2012) / S63 / N43
NOTE: For N63 engines after 2012 please use DM11-A1587
OEM: 130300 / 130 300
Specifications
| SKU | DM11-A1656 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.011200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review