Description
BMW / Mercedes Electric Power Steering Rack Socket
Tool for dismounting and mounting of Electric Power Steering rack adjusting screw.
Models: BMW 1 series E81,E82,E87,E88
BMW 3 series E90,E91,E92,E93
BMW Z4-E89
Specifications
| SKU | DM13-02A1 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000308000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review