Description
6PC Trim Tool Removal Set
Fantastic 6pc durable plastic set for assisting in automotive dash and trim work
This set is perfect for installing and removing audio equipment, door and window trim, moldings, panels, dashboard and clips. They can prevent scratching and damage to vehicle paint leather chrome etc.
Specifications
| SKU | DM-2441-6 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.003016000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review