Description
Used to hold the pulley while releasing or tightening the centre retaining bolt.
Engines: M52 / M52TU / M54 / M56
OEM: 118 190 / 118 200 / 118190 / 118200
Specifications
| SKU | DM11-A1133 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.730m |
| Shipping Cubic | 0.011388000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Use
By: Chien Yu Chou on 26 June 2021Very good
(5)