Description
Special design to remove the nuts from Mercedes Benz engine mounts.
Easy to use with multiple angles - Operators can use them in many angles instead of four directions.
Size: 16mm/12PT
Models: W220 / W210 / W203 / W219 / W221 / W211 / W204
Specifications
| SKU | DM11-B2186 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review