Description
This tool is designed for Installing and Removing sleeve. In this situation you need this tool to change the sleeve: when you feel powerless of the truck or it blow out black smoke.
Models: Volvo FM / FM12 / FH
Specifications
| SKU | DM11-C1393 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.530m |
| Shipping Cubic | 0.020988000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review