Description
For removing lower control arms, ball joints, and suspension parts.
Models: V70 (00-08) / V70 XC (01-) / XC70 (-07) / S60 / S80 (-06) / XC90
Specifications
| SKU | DM11-A1355 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.002299000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review