Description
VAG Camshaft Oil Seal Installer
- Used to install VW and Audi PTFE camshaft oil seals.
- Application: VW/AUDI 15-Cylinder Head, Valve
- VW OEM no.ref.: T10071
Specifications
| SKU | DM11-A1957 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000588000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review