Description
Rear Main Oil Seal installation tool for SAAB vehicles.
Use this tool to accurately install the seal and avoid damage to the seal and related parts during work. Saves time and money.
OEM: 83 92 540 / 8392540
Specifications
| SKU | DM11-A1312 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.002464000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review