Description
Brake Booster Pin Depth Gauge
The tool is used for measuring and determining the difference between the booster pin and the master cylinder piston.
Models: Universal
Specifications
| SKU | DM-BOOSTERDEPTH |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000051000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review