Description
Nissan 6PT Star Impact Socket
For adjusting of the idler belt on Nissans plus other repairs
Female Ribe Socket
Dr. 1/2" xM12S x 38mm
Specifications
| SKU | DM11-B1223 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000351000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review