Description
For removal and installation of the Power Steering Pump Pulley on various Mercedes Benz models.
Engines: M271 / M272
Specifications
| SKU | DM11-A1504 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review