Description
Adujstable Fuel Tank Retaining Ring Tool.
1/2" Drive
22 Flute
Models: 164 / 251
OEM Retaining Ring #: 1644700230 / 1644 700 230
Specifications
| SKU | DM11-A1399 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003600000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review