Description
Mercedes Benz bush removal and installation tool kit.
This is a tool kit specially designed to remove and install caster bar and control arm bushes on car without having to remove the arms. This master tool kit covers a huge range of Mercedes Benz vehicles!
Models: 203 / 204 / 209 / 211 / 212 / 220 / 221
Specifications
| SKU | DM11-A1389 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.590m |
| Shipping Cubic | 0.026904000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review