Description
For Differential and Sump Plugs with 17mm Hex.
Specifications
| SKU | DM11-A1349 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.000240000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review