Description
14mm spanner for servicing Toyota and Honda fuel filters.
Hold the pipe nuts securely and prevents slipping. Suitable for use in narrow and confined spaces.
Length: 93mm
Models: Toyota / Honda
Specifications
| SKU | DM11-A1310-14 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000476000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review