Description
Head of A1326
Used for the removal and installation of the crankshaft bolt.
Can be used on any exsiting HCB Mercedes Benz crankshaft holding tool with the same style set up as this DM11-A1326
Models:
Mercedes-Benz M272 / M273
Specifications
| SKU | DM11-A1326-2 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review