Description
Harmonic balancer puller designed for 6 cylinder Barra Ford AU-BA.
Tool fits securely into cast slots of harmonic balancer enabling easy removal even with radiator in place.
New Version will also do the FG.
Models: AU-FG(6-Cylinder)
Specifications
| SKU | DM34-101 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review