Description
For removal and installation of vacuum pump sealing cap on BMW engines.
Models: Details
Engines: N51 / N52
OEM: 199200 / 110290 / 199 200 / 110 290
Specifications
| SKU | DM11-F1188 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006840000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review