Description
BMW Oil Pressure Filter Cap Tester
Used to test oil pressure on the N20, N26, N46 and N55 engines
Engines: N20 / N26 / N46 / N55
OEM: 119 250 / 119250
Specifications
| SKU | DM11-B1500 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.195m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.007858000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review