Description
Used to remove the the connection covers on power steering and transmission oil lines on BMW vehicles.
Models: E46 / E53
Specifications
| SKU | DM11-A1352 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000416000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review