Description
For aligning the balance shaft in the TDC position during assembly and disassembly in newer engines.
Engines: N45 / N46 / N46T
OEM: 115140 / 115 140
Specifications
| SKU | DM11-B1292 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000243000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review