Description
Mercedes Benz wheel stud alignment guide tool (M14x1.5) Assists when mounting wheels, especially late models with Iron lug bolts. Models: All Mercedes Benz models with wheel lugs bolts
Specifications
| SKU | DM11-A1044-1 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000011000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review
More From This Category