Description
Used for setting engine timing.
Models: 911
Specifications
| SKU | DM11-M1207 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000990000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review