Description
High Quality Japanese Steel. 36mm Koken 1/2dr 12point socket
Suits a large range of applications such as oil filter cartridges, C.V shafts and many more.
One of the most popular larger size sockets.
Specifications
| SKU | KO4405M36 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000137000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review