Description
For removal and reinstallation of caster arm (thrust arm) bushing mounts on BMW 3 Series. Great time saving tool - the complete job can be done in 30 minutes! Models: BMW E30 / E36 / E46
Specifications
| SKU | DM11-A1038 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.008398000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review