Description
A set of threaded guide pins used to align the mechatronic unit on installation.
Models: 7 Speed Dual Dry Clutch Transmisson
OEM: T10406
Specifications
| SKU | DM11-D1552 |
| Brand | OzwideTools |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000063000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Help other Ozwide Tools Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review